Date Time Table Team 1 Team 2 Event Stage/Grp Results
14/9  10:00  CROATIA   GERMANY   MGTEM  Group A  0-3
14/9  10:00  PORTUGAL   AUSTRIA   MGTEM  Group B  3-2
14/9  10:00  RUSSIA   LUXEMBOURG   MGTEM  Group C  3-0
14/9  10:00  GREECE   SWEDEN   MGTEM  Group C  0-3
14/9  10:00  BELARUS   SPAIN   MGTEM  Group A  1-3
14/9  10:00  SLOVENIA   SLOVAK REPUBLIC   MGTEM  Group B  3-2
14/9  10:00  FRANCE   ROMANIA   MGTEM  Group D  3-1
14/9  10:00  POLAND   UKRAINE   MGTEM  Group D  0-3
14/9  10:00  SLOVAK REPUBLIC   LITHUANIA   WGTEM  Group E  1-3
14/9  10:00  10  SWITZERLAND   FINLAND   WGTEM  Group E  3-0
14/9  10:00  11  SERBIA   BELGIUM   WGTEM  Group F  3-0
14/9  10:00  12  ITALY   DENMARK   WGTEM  Group F  3-0
14/9  10:00  13  WALES   TURKEY   WGTEM  Group G  2-3
14/9  10:00  14  BULGARIA   AZERBAIJAN   WGTEM  Group G  2-3
14/9  10:00  15  SLOVENIA   ENGLAND   WGTEM  Group H  3-2
14/9  10:00  16  GREECE   ISRAEL   WGTEM  Group H  3-1
14/9  13:00  HUNGARY   SWEDEN   WGTEM  Group A  3-0
14/9  13:00  AUSTRIA   SPAIN   WGTEM  Group C  2-3
14/9  13:00  GERMANY   CROATIA   WGTEM  Group A  3-1
14/9  13:00  PORTUGAL   UKRAINE   WGTEM  Group C  3-2
14/9  13:00  IRELAND   ENGLAND   MGTEM  Group E  1-3
14/9  13:00  DENMARK   NETHERLANDS   MGTEM  Group E  3-1
14/9  13:00  SWITZERLAND   CZECH REPUBLIC   MGTEM  Group F  0-3
14/9  13:00  BULGARIA   TURKEY   MGTEM  Group F  0-3
14/9  13:00  KOSOVO   SCOTLAND   MGTEM  Group J  0-3
14/9  13:00  10  WALES   MACEDONIA   MGTEM  Group J  3-0
14/9  13:00  11  AZERBAIJAN   LATVIA   MGTEM  Group I  2-3
14/9  13:00  12  CYPRUS   NORWAY   MGTEM  Group I  1-3
14/9  16:00  BELARUS   POLAND   WGTEM  Group D  0-3
14/9  16:00  NETHERLANDS   CZECH REPUBLIC   WGTEM  Group B  3-0
14/9  16:00  LUXEMBOURG   ROMANIA   WGTEM  Group B  1-3
14/9  16:00  FRANCE   RUSSIA   WGTEM  Group D  1-3
14/9  16:00  ESTONIA   HUNGARY   MGTEM  Group G  0-3
14/9  16:00  FINLAND   BELGIUM   MGTEM  Group G  0-3
14/9  16:00  ITALY   LITHUANIA   MGTEM  Group H  3-0
14/9  16:00  SERBIA   ISRAEL   MGTEM  Group H  0-3
14/9  16:00  BOSNIA-HERZEGOVINA   MACEDONIA   WGTEM  Group I  3-0
14/9  16:00  10  ESTONIA   LATVIA   WGTEM  Group I  3-1
14/9  16:00  11  NORWAY   SCOTLAND   WGTEM  Group I  3-0
14/9  19:00  POLAND   ROMANIA   MGTEM  Group D  1-3
14/9  19:00  SWEDEN   LUXEMBOURG   MGTEM  Group C  3-0
14/9  19:00  FRANCE   UKRAINE   MGTEM  Group D  3-2
14/9  19:00  GERMANY   BELARUS   MGTEM  Group A  3-0
14/9  19:00  CROATIA   SPAIN   MGTEM  Group A  3-1
14/9  19:00  RUSSIA   GREECE   MGTEM  Group C  0-3
14/9  19:00  PORTUGAL   SLOVAK REPUBLIC   MGTEM  Group B  3-1
14/9  19:00  SLOVENIA   AUSTRIA   MGTEM  Group B  3-2
14/9  19:00  ISRAEL   ENGLAND   WGTEM  Group H  1-3
14/9  19:00  10  GREECE   SLOVENIA   WGTEM  Group H  2-3
14/9  19:00  11  TURKEY   BULGARIA   WGTEM  Group G  3-0
14/9  19:00  12  AZERBAIJAN   WALES   WGTEM  Group G  3-1
14/9  19:00  13  DENMARK   SERBIA   WGTEM  Group F  0-3
14/9  19:00  14  ITALY   BELGIUM   WGTEM  Group F  3-1
14/9  19:00  15  SLOVAK REPUBLIC   FINLAND   WGTEM  Group E  3-0
14/9  19:00  16  LITHUANIA   SWITZERLAND   WGTEM  Group E  0-3