Date Time Table Team 1 Team 2 Event Stage/Grp Results
13/9  10:00  GERMANY   SWEDEN   WGTEM  Group A  3-1
13/9  10:00  LUXEMBOURG   CZECH REPUBLIC   WGTEM  Group B  3-2
13/9  10:00  UKRAINE   AUSTRIA   WGTEM  Group C  1-3
13/9  10:00  POLAND   FRANCE   WGTEM  Group D  3-0
13/9  10:00  ROMANIA   NETHERLANDS   WGTEM  Group B  3-0
13/9  10:00  HUNGARY   CROATIA   WGTEM  Group A  3-0
13/9  10:00  BELARUS   RUSSIA   WGTEM  Group D  1-3
13/9  10:00  SPAIN   PORTUGAL   WGTEM  Group C  1-3
13/9  10:00  ENGLAND   NETHERLANDS   MGTEM  Group E  0-3
13/9  10:00  10  IRELAND   DENMARK   MGTEM  Group E  0-3
13/9  10:00  11  CZECH REPUBLIC   BULGARIA   MGTEM  Group F  3-0
13/9  10:00  12  SWITZERLAND   TURKEY   MGTEM  Group F  0-3
13/9  10:00  13  FINLAND   HUNGARY   MGTEM  Group G  0-3
13/9  10:00  14  BELGIUM   ESTONIA   MGTEM  Group G  3-0
13/9  10:00  15  ISRAEL   ITALY   MGTEM  Group H  0-3
13/9  10:00  16  SERBIA   LITHUANIA   MGTEM  Group H  1-3
13/9  13:00  PORTUGAL   SLOVENIA   MGTEM  Group B  3-0
13/9  13:00  SPAIN   GERMANY   MGTEM  Group A  0-3
13/9  13:00  AUSTRIA   SLOVAK REPUBLIC   MGTEM  Group B  2-3
13/9  13:00  BELARUS   CROATIA   MGTEM  Group A  1-3
13/9  13:00  SLOVAK REPUBLIC   SWITZERLAND   WGTEM  Group E  2-3
13/9  13:00  LITHUANIA   FINLAND   WGTEM  Group E  3-2
13/9  13:00  ITALY   SERBIA   WGTEM  Group F  3-0
13/9  13:00  BELGIUM   DENMARK   WGTEM  Group F  3-1
13/9  13:00  CYPRUS   LATVIA   MGTEM  Group I  3-2
13/9  13:00  10  AZERBAIJAN   MONTENEGRO   MGTEM  Group I  3-2
13/9  13:00  11  SCOTLAND   MACEDONIA   MGTEM  Group J  3-0
13/9  13:00  12  KOSOVO   BOSNIA-HERZEGOVINA   MGTEM  Group J  0-3
13/9  16:00  GREECE   LUXEMBOURG   MGTEM  Group C  3-0
13/9  16:00  POLAND   FRANCE   MGTEM  Group D  1-3
13/9  16:00  RUSSIA   SWEDEN   MGTEM  Group C  0-3
13/9  16:00  UKRAINE   ROMANIA   MGTEM  Group D  3-1
13/9  16:00  TURKEY   AZERBAIJAN   WGTEM  Group G  2-3
13/9  16:00  WALES   BULGARIA   WGTEM  Group G  3-1
13/9  16:00  ENGLAND   GREECE   WGTEM  Group H  3-1
13/9  16:00  SLOVENIA   ISRAEL   WGTEM  Group H  3-1
13/9  16:00  MACEDONIA   NORWAY   WGTEM  Group I  1-3
13/9  16:00  10  ESTONIA   SCOTLAND   WGTEM  Group I  3-0
13/9  16:00  11  BOSNIA-HERZEGOVINA   LATVIA   WGTEM  Group I  3-0
13/9  19:00  LUXEMBOURG   NETHERLANDS   WGTEM  Group B  1-3
13/9  19:00  BELARUS   FRANCE   WGTEM  Group D  2-3
13/9  19:00  RUSSIA   POLAND   WGTEM  Group D  3-1
13/9  19:00  GERMANY   HUNGARY   WGTEM  Group A  3-0
13/9  19:00  SWEDEN   CROATIA   WGTEM  Group A  3-1
13/9  19:00  UKRAINE   SPAIN   WGTEM  Group C  3-0
13/9  19:00  PORTUGAL   AUSTRIA   WGTEM  Group C  2-3
13/9  19:00  ROMANIA   CZECH REPUBLIC   WGTEM  Group B  3-1
13/9  19:00  SERBIA   ITALY   MGTEM  Group H  0-3
13/9  19:00  10  ISRAEL   LITHUANIA   MGTEM  Group H  2-3
13/9  19:00  11  BELGIUM   HUNGARY   MGTEM  Group G  3-2
13/9  19:00  12  FINLAND   ESTONIA   MGTEM  Group G  3-0
13/9  19:00  13  CZECH REPUBLIC   TURKEY   MGTEM  Group F  0-3
13/9  19:00  14  SWITZERLAND   BULGARIA   MGTEM  Group F  3-1
13/9  19:00  15  ENGLAND   DENMARK   MGTEM  Group E  1-3
13/9  19:00  16  NETHERLANDS   IRELAND   MGTEM  Group E  3-0