Today's Matches2723

 
19/4 10:00 T1 U21 Women's Singles

8

SHIN Yubin KOR

vs

LIN Ye ^ SGP
LIN Ye ^
1-3
19/4 10:00 T2 U21 Women's Singles

8

KIM Jiho KOR

vs

SHIBATA Saki JPN
SHIBATA Saki
2-3
19/4 10:00 T3 U21 Women's Singles

8

CHOI Hyojoo ^ KOR

vs

MORIZONO Mizuki JPN
CHOI Hyojoo ^
3-0
19/4 10:00 T4 U21 Women's Singles

8

ANDO Minami JPN

vs

SASAO Asuka JPN
ANDO Minami
3-2
19/4 10:40 T1 U21 Men's Singles

8

LIM Jonghoon KOR

vs

LIAO Cheng-Ting TPE
LIM Jonghoon
3-1
19/4 10:40 T2 U21 Men's Singles

8

KALLBERG Anton SWE

vs

KIZUKURI Yuto JPN
KIZUKURI Yuto
0-3
19/4 10:40 T3 U21 Men's Singles

8

CHO Seungmin KOR

vs

SAKAI Asuka JPN
SAKAI Asuka
2-3
19/4 10:40 T4 U21 Men's Singles

8

IGARASHI Fumiya JPN

vs

OIKAWA Mizuki JPN
OIKAWA Mizuki
1-3
19/4 11:30 T1 Men's Doubles (Pre. Rounds)

2

HUNG Tzu-Hsiang TPE
YANG Heng-Wei TPE

vs

AN Jaehyun KOR
CHO Seungmin KOR
HUNG Tzu-Hsiang
YANG Heng-Wei
3-0
19/4 14:30 T1 U21 Women's Singles

4

CHOI Hyojoo ^ KOR

vs

SHIBATA Saki JPN
SHIBATA Saki
2-3
19/4 14:30 T2 U21 Women's Singles

4

LIN Ye ^ SGP

vs

ANDO Minami JPN
ANDO Minami
0-3
19/4 15:10 T1 U21 Men's Singles

4

SAKAI Asuka JPN

vs

LIM Jonghoon KOR
LIM Jonghoon
1-3
19/4 15:10 T2 U21 Men's Singles

4

KIZUKURI Yuto JPN

vs

OIKAWA Mizuki JPN
KIZUKURI Yuto
3-0
19/4 15:50 T1 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

YOO Eunchong KOR

vs

SHIOMI Maki JPN
SHIOMI Maki
1-4
19/4 15:50 T2 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

LIN Ye ^ SGP

vs

JUNG Yumi KOR
LIN Ye ^
4-1
19/4 15:50 T3 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

SASAO Asuka JPN

vs

CHOI Hyojoo ^ KOR
CHOI Hyojoo ^
3-4
19/4 15:50 T4 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

KIM Jiho KOR

vs

MAEDA Miyu JPN
MAEDA Miyu
1-4
19/4 15:50 T5 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

SZOCS Bernadette ROU

vs

LIN Chia-Chih TPE
SZOCS Bernadette
4-0
19/4 15:50 T6 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

KATO Miyu JPN

vs

LIU Yu-Hsin TPE
KATO Miyu
4-1
19/4 15:50 T7 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

SO Eka JPN

vs

LEE Zion KOR
LEE Zion
3-4
19/4 15:50 T8 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

ANDO Minami JPN

vs

CHENG Hsien-Tzu TPE
ANDO Minami
4-2
19/4 16:40 T1 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

SHIN Yubin KOR

vs

SHIBATA Saki JPN
SHIBATA Saki
0-4
19/4 16:40 T2 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

PARK Joohyun KOR

vs

HASHIMOTO Honoka JPN
HASHIMOTO Honoka
3-4
19/4 16:40 T3 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

RYU Hanna KOR

vs

NAKAHATA Natsumi JPN
NAKAHATA Natsumi
1-4
19/4 16:40 T4 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

CHEN Szu-Yu TPE

vs

MINAGAWA Yuka JPN
CHEN Szu-Yu
4-0
19/4 16:40 T5 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

SONG Maeum KOR

vs

KIHARA Miyuu JPN
SONG Maeum
4-3
19/4 16:40 T6 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

MORIZONO Mizuki JPN

vs

LEE Eunhye ^ KOR
LEE Eunhye ^
2-4
19/4 16:40 T7 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

ZHOU Yihan ^ SGP

vs

SUZUKI Rika JPN
ZHOU Yihan ^
4-1
19/4 16:40 T8 Women's Singles (Pre. Rounds)

32

NARUMOTO Ayami JPN

vs

SHAO Jieni ^ POR
NARUMOTO Ayami
4-2
19/4 17:30 T1 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

FRANZISKA Patrick GER

vs

KIM Minhyeok KOR
FRANZISKA Patrick
4-0
19/4 17:30 T2 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

LIM Jonghoon KOR

vs

HARIMOTO Tomokazu JPN
LIM Jonghoon
4-3
19/4 17:30 T3 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

LIAO Cheng-Ting TPE

vs

CHO Seungmin KOR
CHO Seungmin
3-4
19/4 17:30 T4 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

MORIZONO Masataka JPN

vs

PARK Ganghyeon KOR
MORIZONO Masataka
4-3
19/4 17:30 T5 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

DUDA Benedikt GER

vs

KORIYAMA Hokuto JPN
DUDA Benedikt
4-0
19/4 17:30 T6 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

MATSUYAMA Yuki JPN

vs

KALLBERG Anton SWE
KALLBERG Anton
0-4
19/4 17:30 T7 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

KIM Donghyun KOR

vs

GAO Ning SGP
GAO Ning
2-4
19/4 17:30 T8 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

IONESCU Ovidiu ROU

vs

SAKAI Asuka JPN
IONESCU Ovidiu
4-2
19/4 18:20 T1 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

PLETEA Cristian ROU

vs

JEONG Sangeun KOR
JEONG Sangeun
1-4
19/4 18:20 T2 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

KIZUKURI Yuto JPN

vs

JANG Woojin KOR
JANG Woojin
0-4
19/4 18:20 T3 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

KIM Minseok KOR

vs

TAZOE Kenta JPN
TAZOE Kenta
2-4
19/4 18:20 T4 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

OLAH Benedek FIN

vs

PARK Jeongwoo KOR
PARK Jeongwoo
1-4
19/4 18:20 T5 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

SZOCS Hunor ROU

vs

CHOI Inhyeok KOR
SZOCS Hunor
4-0
19/4 18:20 T6 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

WALTHER Ricardo GER

vs

HUNG Tzu-Hsiang TPE
WALTHER Ricardo
4-2
19/4 18:20 T7 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

AN Jaehyun KOR

vs

MENGEL Steffen GER
MENGEL Steffen
1-4
19/4 18:20 T8 Men's Singles (Pre. Rounds)

32

LI Ahmet ^ TUR

vs

YOSHIMURA Kazuhiro JPN
YOSHIMURA Kazuhiro
0-4
19/4 19:30 T1 U21 Men's Singles

2

LIM Jonghoon KOR

vs

KIZUKURI Yuto JPN
LIM Jonghoon
3-1
19/4 19:30 T2 U21 Women's Singles

2

SHIBATA Saki JPN

vs

ANDO Minami JPN
ANDO Minami
1-3